forgalomtechnikai mérnök | -

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
álláskategória
Műszaki / mérnöki
referenciaszám
7545 / 7301
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Több mint 7 évtizedes tervezési tapasztalattal rendelkező magyarországi partnerünk számára keresünk Forgalomtechnikai mérnököt.

- közutak, autópályák forgalomtechnikai tervezése
- bel-, és külterületi utak forgalom technikai tervezési feladatok ellátása, útirányjelző táblák méretezése, biztonsági berendezések tervezése
- tanulmányterv, engedélyezési terv, kiviteli terv és tender terv szintű szakterületi dokumentációk elkészítése
- engedélyeztetési feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

- építőmérnöki végzettség
- tervezői jogosultság előnyt jelent: KÉ-K, KÉA,
- kivitelezésben vagy tervezésben szerzett gyakorlat
- AutoCAD, Microsoft Office,
- tárgyalóképesség, jó kommunikációs készség
- megbízhatóság, precizitás, alkalmazkodó képesség csapatmunkához és szakági társtervezőkhöz

Amit kínálunk / Offer

- változatos feladatokat
- szakmai fejlődést biztosító munkakör
- versenyképes juttatási csomag
- munka és magánélet egyensúlya

Kapcsolattartó / Information

Szilvia Kiss