épületgépészeti hvac rendszergazda mérnök | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
zsuzsanna virág, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
174196 / 25023
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Megbízónk feladata Magyarország legjelentősebb nemzetközi repülőterének irányítása, üzemeltetése és fejlesztése, és a fenntartható és hatékony működés biztosítása. Bővülő csapatukba keresünk Épületgépészeti HVAC rendszergazda mérnököt.

• Géppark felügyelete elsősorban vízvezeték és csatornarendszerek, tűzvédelem, kazánok, hő központok, távhőrendszerek. Másodsorban szellőztető és légkondicionáló berendezések (HVAC), folyadékhűtők a reptér teljes területén.
• Fejlesztési feladatok műszaki megoldásának kidolgozása és előzetes becslések készítése
• Projektek operatív irányítása: ütemterv, kivitelezés minőségének biztosítása, költségterv követése
• Pályáztatásokban történő részvétel a műszaki feladat meghatározástól a lebonyolításig
• Műszaki ellenőri tevékenység
• Üzemeltetési rendellenességek kivizsgálása és a helyreállítás szervezése
• Üzemzavar-elhárítás gyökérok elemzése, helyreállítás felügyelete
• Karbantartási rendszer folyamatos javítása: műveleti utasítások készítése, javítása, tartalék-alkatrészek meghatározása, tervezés, ütemezés.
• Gépészeti rendszerek energiahatékonyságának növelése

Elvárások / Requirements

• Felsőfokú végzettség
• Legalább 2 éves kivitelezésben és/vagy üzemeltetésben eltöltött gyakorlat
• Területileg kiterjedt gépészeti rendszerek terén szerzett jártasság
• Számítógépes ismeretek (MS Office, AutoCAD előny)
• Jártasság műszaki feladatmeghatározás megírásában
• B kategóriás jogosítvány megléte
• Karbantartási módszerek ismerete
• Önálló, precíz és módszeres munkavégzés
• Műszaki feladat meghatározás önálló megírása
• Koordinációs készség mátrix szervezetben
• Több kisebb projekt önálló vezetésére való képesség
• Dinamikus személyiség
• Kiváló elemző képesség
• Dokumentációs fegyelem és szabálykövetés
• Csapatjátékos

Amit kínálunk / Offer

• Stabil, hosszú távú munkalehetőség
• Egyedi, különleges és nemzetközi munkakörnyezet
• Változatos szakmai feladatok

Kapcsolattartó / Applications

Zsuzsanna Virág
zsuzsanna.virag@randstad.hu