épületgépész mérnök | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
mariann illés tóth, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
130035 / 22596
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Magyar tulajdonú, családi vállalkozásként alakult, főként különféle építőipari (vas- és fémszerkezeti, belső építészeti, épületgépészeti kivitelezés és árnyékolástechnikai), illetve épületgépészeti tevékenységekkel, műszaki ellenőrzéssel, valamint kivitelezéssel foglalkozó partnerünk részére keresünk Épületgépész mérnököket budapesti munkavégzésre.

- Változatos léptékű tervezési feladatokban való részvétel
- Innovatív, új megoldások keresése a tervezés területén
- Tervezési folyamat a koncepció tervtől a kiviteli tervig
- Szoros együttműködés az építészekkel és a kivitelezőkkel az egész projekt folyamán

Elvárások / Requirements

- Gépészmérnök diploma
- Pályakezdő, de akár 3-5 éves épületgépészeti tervezői tapasztalat
- AutoCad és WINWATT ismerete
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Angol (műszaki) tárgyalási szintű ismerete
- 3D-s tervezésben szerzett tapasztalat előnyt jelent (Revit, CADVent, Plancal)
- B kategóriás jogosítvány előnyt jelent
- Német nyelv tárgyalási szintű ismerete előnyt jelent
- Jó tárgyalóképesség
- Önálló munkavégzés
- Kreativitás, rugalmasság
- Alkalmazotti szemlélet

Amit kínálunk / Offer

- Egyedülálló, modern munkakörnyezet
- Barátságos, családias légkör
- Kedvező juttatási csomag
- Fiatalos csapat
- Kiváló szakmai fejlődési lehetőség
- Tervezhető munkaidő

Kapcsolattartó / Applications

Mariann Illés Tóth