építőmérnök (energia ipar) | -

megjelenés dátuma
kapcsolat
tamás imre, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
-, budapest
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
134980 / 22859
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Energetikai ipari nagyvállat partnerünk számára keresünk építőmérnök kollégát aki egy új beruházás egyik első embere lehet. Az óriási beruházás fő fókuszában egy itthon eddig nagyon kevesek által ismert gyártási technológia áll, így az új kolléga biztosan új ismeretekre tehet szert.

A pozíció legfontosabb feladatai:

- biztosítja, hogy a design menedzsment eljárások megvalósíthatók legyenek a tenderen és kivitelezésen keresztül
- biztosítja, hogy a tervezés koordinált, kivitelezhető, költséghatékony legyen és összhangban a jóváhagyott ütemtervvel
- vizsgálja és auditálja a terveket, rendszereket és folyamatokat épít ki és biztosítja, hogy a későbbi tevékenységek elvégezésre kerüljenek
- elősegíti és vezeti a design menedzsment megbeszéléseket és workshopokat
- tervező cégek elő és utóminősítő rendszerének működtetése, minősítő auditok végzése
- tervezői adatbázis létrehozása, naprakészen tartása (jogosultságok, kapacitások stb.)
- elkészült tervek nyilvántartása („dokumentum menedzsment”), tervtárral kapcsolatos feladatok elvégzésének ellenőrzése
-elvégzi a szakmai legjobb gyakorlat szerinti területére vonatkozó egyéb teendőket.

Elvárások / Requirements

- Mérnöki egyetemi diploma (Építőmérnök)
- Erős technikai és elemzői képesség
- Jó és tiszta kommunikáció, nagyfokú precizitás
- Minimum 10 év tapasztalat, 5 év releváns tapasztalat, preferálva az energia, olaj- és gázipart
- Releváns mérnöki szoftverek, MS Office ismeret
- Magabiztos angol és magyar nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

Amit a partner kínál:

- kiemelkedő bérezés
- biztos, nagyvállalati háttér
- fejlődési lehetőség

Kapcsolattartó / Applications

Imre Tamás