elektromos műszerész | veszprém

megjelenés dátuma
kapcsolat
klaudia ruzsinszky, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
veszprém
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
166755 / 23844
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk Elektromos műszerész kollégát veszprémi munkavégzésre.

- Gyártóeszközök, technológiai berendezések, folyamateszközök normál üzemének, rendelkezésre állásának biztosítása
- Üzemzavar, meghibásodás esetén javítási feladatok elvégzése, probléma elhárítása
- Teljesítménymutatók jelentése, dokumentálása
- Eseménynaplók vezetése, állásidők leigazolása
- Részvétel gépek telepítésében, üzembe helyezésében
- Üzemeltetési innovációra, költségcsökkentésre és folyamatos fejlesztésre állandó javaslattétel
- Indokolt esetben a termelés leállítása az adott munkahelyen, gyártóeszköz zárolása/feloldása
- Normál üzemtől való eltérés esetén eszkaláció a termelési műszakvezető, közvetlen felettes felé
- Preventív, korrektív karbantartási feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

- Érettségi bizonyítvány, műszerész technikusi/villamos végzettség
- Műszakos munkarend vállalása
- Angol/német nyelv alapfokú ismerete előny
- Elektronikai gyártásban szerzett szakmai tapasztalat előny

Amit kínálunk / Offer

-Komplex, versenyképes juttatási csomag
-Szakmai fejlődési lehetőség
-Multinacionális munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

dr. Ruzsinszky Klaudia