ehs specialista - munka-, egészségvédelem és biztonságtechnika / site ehs specialist - safety and he | veszprém

megjelenés dátuma
kapcsolat
mariann illés tóth, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
veszprém
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
151438 / 23859
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk 1 fő EHS specialistát Munka-, egészségvédelem és biztonságtechnikai specializációval veszprémi munkavégzésre.

-Munkavédelmi kockázatelemzés elkészítése, felülvizsgálata
-MEBIR rendszer kialakítása és üzemeltetése
-Auditok vezetése, auditokon történő részvétel
-Hatóságokkal történő folyamatos kapcsolattartás, ügyintézés
-Vegyi anyagokkal kapcsolatos feladatok ellátása (vegyi anyagok véleményezése, kezelése, előírásoknak való megfeleltetése)
-Gyári előírások bevezetése, üzemre történő adaptálása
-Biztonsági előírások betartása és betartatása
-Gépek üzembe helyezésének/használatba vételének lebonyolítása
-Egyéni védőeszközök meghatározása
-Esetleges üzemi balesetek kivizsgálása, dokumentációja, jegyzőkönyv elkészítése
-Oktatási anyagok elkészítése, a gyáregység dolgozói részére történő belépő és ismétlődő oktatások megtartása
-A szervezeti részleg képviselete, angol nyelvű prezentációk megtartása
-EHS vezető munkájának támogatása, együttműködés társosztályokkal

Elvárások / Requirements

-Minimum középfokú végzettség (tűzvédelmi előadói / emelőgép ügyintézői) vagy munkavédelmi szakirányú felsőfokú végzettség
-Minimum elvárás munkavédelmi szakirányú képesítés megléte
-2-5 év szakmai tapasztalat
-Ergonómiai tapasztalat előnyt jelent
-Multinacionális munkakörnyezetben szerzett munkatapasztalat előnyt jelent
-Minimum középfokú, aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
-MS Office felhasználói szintű ismerete (előny Word, PowerPoint)
-Precíz, pontos munkavégzés és adminisztráció
-Fiatalos, dinamikus személyiség
-Csapatjátékos
-Nyitottság az új ismeretek megszerzése iránt

Amit kínálunk / Offer

-versenyképes juttatási csomag
-relokációs lehetőség
-sporttámogatás
-komoly szakmai kihívások egy dinamikusan fejlődő nagyvállalatban
-nemzetközi munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

Mariann Illés Tóth