debug technikus | veszprém

megjelenés dátuma
kapcsolat
klaudia ruzsinszky, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
veszprém
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
166949 / 23974
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk 3 fő Debug technikus kollégát veszprémi munkavégzésre.

- Gyors reakció és visszajelzés a teszthibákról, a kieső termékekről
- Riportok kezelése a javításokról, selejtről és újra munkálásokról
- Szakszerű javítási riport készítése a széria és projekt termék reklamációkról és kiesésekről
- Alkatrészek és/vagy félkész termékek előkészítése az analizálásokhoz, termékanalízis
- A diagnosztikai tartalékalkatrész raktárban észlelt eltérések eszkalálása

Elvárások / Requirements

- Középfokú végzettség + 2 év technikusi képzés/ elektronikai szakiskola
- Elektronikai vagy automatizálási terület ismerete
- Angol nyelvi ismerete legalább írásban
- Műszakban történő munkavégzés vállalása
- Gyakornokként végzett munka előnyt jelent
- Minimum 3 éves tapasztalattal, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk / Offer

-Komplex, versenyképes juttatási csomag
-Szakmai fejlődési lehetőség
-Multinacionális munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

dr. Ruzsinszky Klaudia