csavarozási mérnök specialista | veszprém

megjelenés dátuma
kapcsolat
mariann illés tóth, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
veszprém
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
151829 / 23876
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk 1 fő Csavarozási mérnök specialistát veszprémi munkavégzésre.

-Gyártási technológia ismerete
-Gyártósori hibaelemzés
-Kapcsolattartás a karbantartási csoporttal
-Javaslattétel javításra a karbantartási csoport számára

Elvárások / Requirements

-Gépészmérnök diploma / gépésztechnikus végzettség
-Csavarozási gyártóterületen szerzett tapasztalat
-Minimum középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

-versenyképes juttatási csomag
-relokációs lehetőség
-sporttámogatás
-komoly szakmai kihívások egy dinamikusan fejlődő nagyvállalatban
-nemzetközi munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Applications

Mariann Illés Tóth
marianna.illes-toth@randstad.hu