cad tervezőmérnök / mechanical cad design engineer | veszprém

megjelenés dátuma
kapcsolat
marianna illés-tóth, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
veszprém
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
163091 / 24439
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk CAD Tervező mérnököket veszprémi munkavégzésre.

We are looking for Mechanical CAD Design engineers to a market leading automotive company manufacturing inverters and chargers for Veszprém location in Hungary.

- Specifikációk elemzése a teljesítménymutatók teljesítése, javítása érdekében
- Innovatív és megbízható megoldások kidolgozása a specifikációk előírásainak teljesítése érdekében
- Részvétel DFMEA-ban
- 3D tervezés
- Tervezési tevékenységek vezetése a belső és külső érdekelt felekkel együttműködve
- Műszaki tanácsadás a prototípus workshop résztvevői és beszállítók számára
- Technikai dokumentáció előkészítése a koncepció és megoldások kiválasztásának igazolása céljából
- ISO standardoknak megfelelő 2D tervezés
- A funkcionális és kritikus tulajdonságok meghatározása és beazonosítása
- A projekttervezés támogatása
- CAD módszerek alkalmazása
- PLM rendszer használata

- Analyze specifications in order to define performance criterions to be achieved
- Develop innovative and reliable solutions that fulfill specifications
- Participate to the Design Failure Mode and Effect Analysis (DFMEA)
- Design 3D model and prepare definition files for products, prototypes and test means
- Leads design activities with internal and external contributors
- Share technical topics with prototype workshop and suppliers
- Prepare technical file to justify choice of concept and solutions
- Build 2D drawing with functional dimensions according to ISO standard.
- Build tolerance stack-up and optimize dimensioning.
- Define and identify functional and critical characteristics.
- Support project planning edition and update.
- Present product definition status at Design Review and Project Validation Committee.
- Apply CAD methodologies and deliver CAD data that pass Q-Checker.
- Manage Product definition file into the PLM (Product Lifecycle Management) database.

Elvárások / Requirements

- Egyetemi szintű gépészmérnöki diploma
- Gépészeti tervezésben szerzett többéves szakmai tapasztalat
- Autóiparban szerzett többéves tapasztalat
- Erős elektronikai tudásbázis
- Kapcsolási rajzok készítésében szerzett jártasság
- Pályakezdők jelentkezését is várjuk
- Cadance Allegro & SimuLink programok használata
- PLM rendszerismeret

- Master university degree in Mechanics
- A few years of professional background gained in mechanical design
- A few years of professional background gained in automotive industry
- Professional experience in circuit diagram design
- Beginners' and seniors' applications are welcome for the position
- Expertise in use of Cadance Allegro and SimuLink programmes
- PLM system knowledge

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes juttatási csomag
- Sporttámogatás
- Komoly szakmai kihívások egy bővülő nagyvállalatnál
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Relokációs lehetőség

- Competitive benefit package
- Benefit for sport activities
- Professional challenges at a growing multinational company
- International working environment
- Relocation opportunity

Kapcsolattartó / Applications

Mariann Illés Tóth
marianna.illes-toth@randstad.hu