autóipari garancia specialista (német nyelvtudással) | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
tamás imre, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Műszaki / Mérnöki
referenciaszám
143017 / 23256
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Multinacionális autóipari partnerünk számra keresünk olyan kollégát akinek megvan a műszaki tudása garanciális problémák rendezéséhez és egy olyan cégnél szeretne dolgozni, ahol a műszaki és az üzleti feladatokkal is meg kell birkóznia. A cég több mint 80 ország számára nyújt szolgáltatásokat; Budapesten egy nagyon kellemes irodában, kb 150 ember dolgozik.

Az új kolléga feladatai az alábbiak lesznek:

- Garanciális kérdésekben támogatást nyújtani a viszonteladó partnereknek
- Monitorozni és felmérni több fajta garanciális követelést, ezekről döntést hozni a gyártók által megadott technikai információk alapján
- Új garanciális folyamatok bevezetése és fejlesztése
- Kommunikáció és jó kapcsolat fenntartása a viszonteladó partnerekkel.

Elvárások / Requirements

- Autóiparhoz kapcsolódó mérnöki végzettség és/vagy autóipari after sales területen szerzett tapasztalat
- Autóipari műszaki terüeleten szerzett tapasztalat, mint forgalmazó, szerelő vagy eladó
- Ügyfél orientál gondolkodásmód, kiváló kommunikációs képesség
- ANGOL ÉS NÉMET tárgyalási szintű nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

- Professzionális csapat, fejlődési lehetőségek
- Globális projektekben való részvételi lehetőség
- Kiváló munkakörülmények
- Versenyképes juttatások

Kapcsolattartó / Applications

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését akkor pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni.