turisztikai kutatási és képzési igazgató | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
nóra szántai-kis, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
marketing / PR
referenciaszám
127993 / 22506
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Turizmusfejlesztéssel foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk vezetői tapasztalattal, elemző vénával rendelkező, kreatív Turisztikai kutatási és képzési igazgatót.

- Az igazgatóság irányítása, a szakmai munka koordinálása és felügyelete
- A turisztikai kutatási stratégia és az ágazati képzés-fejlesztés stratégiájának előkészítése
- A szakmai kutatási feladatok, az információszerzés, -gyűjtés és -feldolgozás szervezése
- A menedzsment és a munkatársak számára az információk továbbítása
- A külső partnerektől megrendelése kerülő kutatási szolgáltatások előkészítésének szervezése, irányítása és felügyelete
- Javaslattétel a turisztikai termék és szolgáltatás innovációk felkutatásának rendszerére és módszereire
- Javaslatok előkészítése a cég által a turisztikai szektor szereplői számára nyújtandó kutatási, elemzési szolgáltatásokra vonatkozóan, ilyenek tervezése, előkészítése, fejlesztése

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú végzettség
- Tanácsadói vagy marketing területen szerzett min. 5 éves tapasztalat
- Vezetői tapasztalat
- Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes alapfizetés és vonzó juttatási csomag
- Fiatalos, dinamikus csapat
- Változatos és izgalmas munkakör

Kapcsolattartó / Applications

Szántai-Kis Nóra
nora.szantai-kis@randstad.hu