online marketing expert | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Marketing / PR
referenciaszám
27564 / 28449
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Francia prémium dermokozmetikumokat forgalmazó ügyfelünk részére keresünk egy a vásárlók online vásárlási útvonalát stratégiailag átlátó kollégát Online Marketing Expert pozícióba.

Online marketing aktivitások koordinációja és kivitelezése két márkára vonatkozóan, a marketing stratégiát figyelembe véve

Saját, szerzett és vásárolt digitális média felületek kezelése

E-commerce aktivitások kezelése, a Key Account Managerekkel, és az üzleti partnerekkel együttműködve

Content management, a weboldalt és az intranet oldal kezelését is beleértve, továbbá a globális marketing tartalmak lokalizálása és lokális tartalmak gyártása

SEO feladatok ellátása

Social media aktivitások kezelése, beleértve az influencerekkel való együttműködéseket

PPC, lead generation feladatok ellátása

Szoros együttműködés a Brand Managerekkel és Key Account Managerekkel

Versenytársak figyelemmel követése

A márkák digitális jelenlétének analizálása, és riportálás a vezetőség felé

Marketing ügynökségekkel való együttműködés koordinálása

Elvárások / Requirements

Felsőfokú végzettség

Folyékony és magabiztos angol nyelvtudás

Online marketing területen szerzett min. 2-4 éves tapasztalat

Érdeklődés a kozmetikai/dermokozmetikai termékek irányában

Pro-aktív hozzállás

Csapatjátékos személyiség

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes juttatási csomag

Home-office lehetőség

Prémium kozmetikai termékkör

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben a pozícióval kapcsolatban kérdése merülne fel, kérjük keresse kollégáinkat bátran az alábbi email címeken:

zita.toreky@randstad.hu

reka.vilimek@randstad.hu