kommunikációs referens | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
orsolya tóth-csősz, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
marketing / PR
referenciaszám
158635 / 24223
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Kommunikációs referenst keresünk dinamikusan fejlődő Partnerünk részére, akik minőségi szolgáltatásaikkal és elhivatottságukkal több évtizede képviseltetik magukat a magyar piacon.
Ha rendelkezel minimum 4-5 év szakmai tapasztalattal és szeretnél egy kisebb csapat tagjaként izgalmas feladatokban, a kommunikációs terület átalakításában részt venni, akkor várjuk jelentkezésed.

- Külső és belső kommunikációs kampányok szervezése
- Online kommunikációs felületek napi szintű menedzselése
- Prezentációk és menedzsment beszámolók készítése
- Aktív részvétel a kommunikációs stratégia fejlesztésében és megvalósításában
- Vállalati kommunikációs anyagok véleményezése, jóváhagyása
- Szövegírói feladatok támogatása

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú végzettség kommunikáció vagy marketing területen
- 5 év releváns tapasztalat
- Digitális kommunikáció területén szerzett tapasztalat
- Magabiztos angol nyelvtudás
- Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes javadalmazás
- Szakmai kihívások
- Karrierlehetőség
- Aktív sportélet és közösségi programok
- Fiatal, dinamikus csapat

Kapcsolattartó / Applications

Orsolya Tóth-Csősz
orsolya.toth-csosz@randstad.hu