stratégiai beszerzési koordinátor | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
bianka juhász, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
logisztika / beszerzés
referenciaszám
115071 / 21575
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Ügyfelünk a gázszolgáltatói szektorban tevékenykedő piacvezető cég, mely jelenleg munkatársat keres Stratégiai beszerzési koordinátori pozícióra.

- A vállalat főbb folyamatait érintő, anyag illetve szolgáltatás beszerzések előkészítése,lebonyolítása, irányelvek kidolgozása,szállítói szerződések menedzselése, beszállítók auditálása
- Speciális beszerzések mint logisztikai szolgáltatások beszerzése illetve IT/HW-ek beszerzése
- Marketing anyagok beszerzése stratégiai beszerző bevonásával
- Beszállítói piac feltérképezése, folyamatos monitorozása, beszállítói kiválasztás, beszállítók minősítése, értékelése.
- Kollégák szakmai irányítása
- Beszerzéssel kapcsolatos adminisztrációs terhek könnyítése.

Elvárások / Requirements

- Több éves beszerzői tapasztalat.
- Erős PC felhasználói ismeretek, táblázatkezelő magas szintű ismerete.
- NAV/SAP ismerete.
- Jogosítvány.
- Műszaki alapképzettség.
- Tárgyalástechnika, érdekérvényesítő képesség.

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes juttatás.
- Kreatív munkakör
- központi beszerzés kialakítása
- home office

Kapcsolattartó / Applications

Bianka Juhász
bianka.juhasz@randstad.hu