raktárvezetőt keresünk országszerte, 6 lokációban | -

megjelenés dátuma
kapcsolat
zsuzsanna virág, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
álláskategória
logisztika / beszerzés
referenciaszám
122301 / 22085
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Feladatok:

• a vállalati irányelveknek, stratégiának megfelelően biztosítja a raktár teljes szakmai felügyeletét (100-300 fő) a vállalat raktározási folyamatainak működtetése, ellenőrzése, fejlesztése mellett
• fenntartja a munkabiztonságot, az egészségvédelmet és a vagyonbiztonságot
• iránymutatást ad és támogatást nyújt az operatív működésért felelős csapatvezetőknek
• irányítja a raktári folyamatok optimalizálását, fejlesztési projektekben vesz részt
• szoros együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal
• felügyeli a költségvetést
• beszerzési folyamatokban, tendereken, pályázatokon részt vesz
• felel a létszám- és kapacitástervezésért valamint a raktár üzembiztonságáért
• felel a munkatársak teljesítmény értékeléséért, fejlesztéséért, motiválásáért
• ad hoc problémák gyors megoldása

Elvárások / Requirements

Szükséges kompetenciák:

Teljes mértékű önállóság, határozott személyiség
Kiemelkedő kommunikáció, problémamegoldó készség
Rendszerszemlélet és kiváló szervezőkészség

Elvárások:

felsőfokú szakirányú végzettség
logisztikai, áruforgalmi, raktározási ismeretek
minimum 5 éves szakmai tapasztalat
tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

versenyképes juttatási csomag
nyitott, támogató cégkultúra
biztos háttér, dinamikus környezet

Kapcsolattartó / Applications

Zsuzsanna Virág
zsuzsanna.virag@randstad.hu