flotta menedzser | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
gabriella plóza, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
logisztika / beszerzés
referenciaszám
176951 / 25196
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Multinacionális piacvezető partnercégünkhöz Flotta Menedzsert keresünk.

Ha szeretnél részese lenni egy különleges és színes iparágnak, jelentkezz még ma!

- Teljeskörű gépjárműflotta ügyintézés
- Kommunikáció és kapcsolattartás a használókkal, partnercégekkel
- Gépjárművek logisztikai ügyintézése: átadások, takarítások, szerviz, téli -nyári gumiztatás
- Gépjármű flotta folyamatos állapotfelmérése, tartozékainak ellenőrzése
- Kötelező és Casco szerződések, újra kötések kezelése, káresemény esetén ügyintézés
- Gépjárműflottával kapcsolatos bírságok, szabálysértések (parkolási, gyorshajtási, úthasználati) teljeskörű ügyintézése, ehhez tartozó nyilvántartás vezetése
- Pénzügyi (lízing) ismereteid alapján megbízhatóan intézed a pályáztatási, kiválasztási munkákat
- Munkakörhöz kapcsolódó nyilvántartások, adatbázisok naprakész vezetése, adminisztráció, és egyéb, a munkakörrel kapcsolatos ad hoc jellegű feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

- Releváns, több éves szakmai tapasztalat flottakezelés területen
- Önálló, megbízható, precíz munkavégzés
- Rugalmasság és elkötelezettség
- Nyitottság és kiváló kommunikációs képesség
- Terhelhető, felelősségteljes, megbízható személyiség, csapatszellem
- „B” kategóriás vezetői engedély, aktív vezetési tapasztalat
- Stabil számítógépes felhasználói ismeretek
- Felsőfokú végzettség
- Középszintű angol nyelvismeret

Előnyt jelent, ha van nagyvállalatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod, és rövid időn belül munkába tudsz állni.

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes fizetés
- Kiemelkedő színvonalú munkakörnyezet
- Vidám, fiatalos csapat
- Biztos vállalati háttér

Kapcsolattartó / Applications

Gabriella Plóza
gabriella.ploza@randstad.hu