értékesítési/logisztikai asszisztens (rendelés lebonyolítás) | biatorbágy

megjelenés dátuma
kapcsolat
dorka bartók, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
biatorbágy, budapest
álláskategória
logisztika / beszerzés
referenciaszám
124511 / 22307
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Nemzetközi, anyagmozgató gépekkel és rendszerekkel foglalkozó partnerünkhöz keresünk az értékesítési csapat támogatására értékesítési asszisztens (rendeléslebonyolító) pozícióba dinamikus kollégát biatorbágyi munkavégzéssel.

Feladatok:

A kijelölt értékesítési tanácsadók munkájához tartozó tartozó új ügyfél ill. bérgépek valamint használtgépek ill. egyéb eszközrendelések lebonyolítása a vállalatirányító rendszerben (SAP).

- A értékesítői szerződések megkötése utáni ügyfélkapcsolattartás

- Az ügyfeleknek való visszajelzés a megrendelt gépek státuszáról, a kiszállítás várható időpontjáról

- Megrendelések elküldése a gyárak ill. külső beszállítók felé

- Gyári rendelés visszaigazolások ellenőrzése

- Felmerülő módosítások elvégzése a már rögzített rendeléseken

- A megrendelések lebonyolításával kapcsolatos bizonylatok készítése

- Gépek gyári készültségi állapotának nyomon követése

- Kiszállíthatóság ellenőrzése, az ügyfél részére történő kiszállítást megakadályozó hiányosságok időben történő elhárítása

Elvárások / Requirements

- közép vagy felsőfokú végzettség
- jó kommunikációs készség
- társalgási szintű angol nyelvtudás
- kreatív gondolkodás, precíz, proaktív, önálló munkavégző képesség
- dinamikus személyiség
- pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk / Offer

- Munka egy lendületes, fiatal csapatban
- Nagyon változatos, kihívásokkal teli munka
- Versenyképes jövedelem és juttatás
- Biztos háttér egy dinamikus cégnél
- Karrierlehetőség

Kapcsolattartó / Applications

Dorka Bartók
dorka.bartok@randstad.hu