diszponens | miskolc

megjelenés dátuma
kapcsolat
beáta pártai, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
miskolc, borsod-abaúj-zemplén
álláskategória
logisztika / beszerzés
referenciaszám
115281 / 18005
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Világszinten vezető autóipari beszállító vállalat DISZPONENS munkatársat keres azonnali munkakezdéssel Miskolcra.

- A gyártási megrendelések tervezése a vevői igények alapján, a késztermékek készletszintjének és a gyártókapacitásnak a figyelembe vételével
- A vevői megrendelések kezelése ERP rendszerben
- A vevői kiszállítások biztosítása
- A termelés alapanyagellátásának biztosítása és a készletek ellenőrzése
- Az alapanyag ellátás tervezése, ütemezése
- Közvetlen kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal
- Társosztályokkal (pl. termelés, raktár, mérnökség, minőségügy) történő napi egyeztetés

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú végzettség logisztikai, műszaki vagy gazdasági területen
- Autóipari, ipari területen szerzett min. 3 év releváns tapasztalat
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (olasz, francia, német nyelv ismerete előnyt jelent)
- MS Office (elsősorban Excel) és valamilyen vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
- Analitikus gondolkodás
- Jó kommunikációs készség
- Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk / Offer

- Dinamikus, lendületesen fejlődő vállalat
- Barátságos, összetartó csapat
- Támogató vezetői háttér
- Modern és innovatív technológia
- Tiszta és rendezett munkakörnyezet
- Fejlődési lehetőség, autóipari ismeretek elsajátítása
- Stabilitás, hosszú távú lehetőségek

Kapcsolattartó / Applications

Pártai Beáta
beata.partai@randstad.hu