ügyvédjelölt | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
enikő vass, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
jog
referenciaszám
159175 / 24261
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Ügyvédjelöltet keresünk egy kereskedelmi jogra szakosodott, nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező ügyvédi irodába. Ha most diplomáztál vagy maximum egy év tapasztalatod van, és egy lendületes, fiatalos csapat tagja szeretnél lenni, ne habozz, jelentkezz!

Feladatok:

- társasági jogi csoport ügyvédei munkájának segítése
- jogi kutatómunka
- külföldi tanácsadókkal kapcsolattartás
- tranzakciós dokumentumok elkészítésében való közreműködés

Elvárások / Requirements

Elvárások:

- tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- pontos, precíz munkavégzés
- igény a fejlődésre

Előnyt jelent:

- nemzetközi ügyvédi irodában szerzett tapasztalat
- egyéb idegen nyelvek tárgyalási szintű ismerete

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

- modern, professzionális munkakörnyezet
- versenyképes fizetés
- szakmai fejlődési lehetőség
- önálló, változatos munkavégzés

Kapcsolattartó / Applications

Vass Enikő
eniko.vass@randstad.hu