ügyvédjelölt | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
dorottya sárik, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
jog
referenciaszám
123247 / 22235
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Ügyvédjelöltek jelentkezését várjuk magabiztos, felsőfokú angol és/vagy német nyelvtudással Közép- és Kelet-Európa egyik meghatározó nemzetközi ügyvédi irodájába.

- Szerződések, egyéb okiratok készítése, véleményezése
- Jogi kutatómunka
- Eljárás elektronikus cég- és változásbejegyzési ügyekben
- Peres anyagok áttekintése
- Részvétel bírósági tárgyalásokon és egyeztető tárgyalásokon

Elvárások / Requirements

- Jogi diploma
- Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
- Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség
- Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Internet, Outlook)
- Nagyfokú munkabírás

Amit kínálunk / Offer

- Nemzetközi környezet
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Komplex, változatos feladatok
- Vonzó juttatási csomag

Kapcsolattartó / Applications

Sárik Dorottya
dorottya.sarik@randstad.hu