webes alkalmazás üzemeltető | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
blanka molnár, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / telekom
referenciaszám
120246 / 21974
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Csatlakozz magyar partnercégünkhöz, amely a hazai innovatív vállalkozásokat segíti inkubációs, magvető és növekedési befektetési életszakaszokban. Legújabb kollégájukat Webes alkalmazás üzemeltető, fejlesztő pozícióba keressük!

- Webes alkalmazások üzemeltetése, felhasználók támogatása
- Hibák kivizsgálása, kezelése valamint incidensek elhárítása
- A felelősségi körhöz tartozó modulokban a felhasználók által el nem végezhető rendszeres
feladatok végrehajtása, koordinációja;
- Üzleti igények összegyűjtése, rendszerezése.
- Fejlesztési igények összegyűjtése, megvalósításának tervezése, támogatása, korrdinálása
- Erőforrás becslések, fejlesztési ütemezések megadása
- Rendszeres kapcsolattartás a külső fejlesztőkkel
- Tesztelések, validálási folyamatok támogatása, koordinációja, végrehajtása
- Felhasználói oktatások: j fejlesztés, annak bemutatása és csapatonként oktatása
- Honlap fejlesztési projekt irányítása

Elvárások / Requirements

- Hasonló pozícióban szerzett 1-2 év tapasztalat
- Kiváló kapcsolatteremtő képesség
- Proaktív, kommunikatív beállítottság
- Strukturált, analitikus és problémamegoldó gondolkodásmód
- Önállóság a feladatok elvégzésében, a felmerülő problémák megoldásában

Előny:
- Webes rendszerek tervezésében, bevezetésében, támogatásában szerzett tapasztalat.
- SQL lekérdező nyelv ismerete
- Szoftverfejlesztési ismeretek.
- Liferay keretrendszer, Mantis ismerete
- IT biztonsági ismeretek jó ha van
- modern információvédelmi módszerek ismerete (célzott összetett támadások elleni,
adatszivárgást megelőző, biztonsági profilozás, alkalmazás réteg szintű védelem)

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes fizetés és juttatások
- Sokrétű szakmai fejlődés

Kapcsolattartó / Applications

Blanka Molnár
+36 30 634 7468