vezető java fejlesztő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
zsuzsanna hont, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / telekom
referenciaszám
113914 / 21582
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Ügyfelünk egyedi szoftverfejlesztések megoldásszállítója hazai és nemzetközi vállalatok számára. Hozzájuk keresünk most Vezető JAVA fejlesztő pozícióba kollégát egyik kiemelkedő külföldi projektjükhöz.

- Architektúrák, alkalmazás rendszerek tervezése, fejlesztése
- Rendszerszervezési feladatok ellátása
- Fejlesztési csapat szakmai vezetése, fejlesztése
- Minőségbiztosítás
- Kutatás-fejlesztés
- Esetenként presales terület szakmai támogatása.
- Junior kollégák mentorálása.

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú programozói vagy informatikai végzettség
- Legalább 5 éves, professzionális JAVA enterprise fejlesztési tapasztalat a legújabb technológiák
ismeretével
- Legalább 2 éves JAVA architekt tapasztalat, architektúra / integráció tervezés és modellezés
- Tervezési és dokumentálási készség, UML és Design Pattern ismeretek
- Vezetési, prezentációs és jó kommunikációs készség
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előny:
- Több keretrendszer és technológia mélyebb ismerete.
- Üzleti elemzési tapasztalat
- OCP minősítések

Amit kínálunk / Offer

- Hazai és nemzetközi projektekben való részvételt.
- Folyamatos szakmai kihívásokat a fentebb említett technológiákban.
- Akkora céget, ahol az első három nap után már biztos mindenkit ismersz az irodában.
- Olyan kávét, amiért hajlandó vagy felkelni és bejönni hamarabb.
- Rendszeres belső képzéseket.
- Hazai és nemzetközi konferenciákon való részvételi lehetőséget.

Kapcsolattartó / Applications

Zsuzsanna Hont
zsuzsanna.hont@randstad.hu