vállalati alkalmazás üzemeltetési munkatárs | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
29429 / 30713
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Ügyfelünk, a villamosenergia piac kiemelkedő hazai szereplője. Most alkalmazás üzemeltető csapatukba keresnek új kollégát.

A vállalat alkalmazásainak és rendszereinek üzemeltetésében való aktív részvétel;
Workflow megoldás üzemeltetése;
Alkalmazásokkal kapcsolatos hibák kezelése és elhárítása;
Fejlesztési igények, specifikációk támogatása;
Tesztelések, verzióváltások előkészítése, ellenőrzése;
Dokumentáció naprakészen tartása;
Kapcsolattartás a beszállítókkal;

Elvárások / Requirements

Alkalmazás üzemeltetésben, vagy hasonló területen szerzett 1-3 év tapasztalat;
Alap szintű Windows és Linux szerverüzemeltetési ismeretek (RDP és SSH protokollok ismerete);
Alap szintű SQL nyelvismeret;
Alapfokú (szakmai) angol nyelvismeret;

Amit kínálunk / Offer

Rugalmas munkarend és home-office lehetőség;
Folyamatos szakmai fejlődés;
Versenyképes fizetés, széleskörű juttatási csomag;
Kiváló munkakörnyeze;

Kapcsolattartó / Information

Gosztola Dóra

dora.gosztola@randstad.hu

Deme András

andras.deme@randstad.hu