szoftver tesztmérnök | -

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
11290 / 11046
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnercégünk komplex jegyértékesítő rendszert fejlesztett ki és üzemeltet több mint húsz éve
Magyarországon. Rendszerük két alappillére egy inhouse ügyviteli rendszer és egy web-alapú értékesítési platform; éves szinten több mint 45 ezer esemény közel 10 millió jegyét kezeli.

A feladat:
- részvétel az ország egyik vezető jegyértékesítő rendszerének megújításában
- specifikáció alapján teszt forgatókönyvek, teszt esetek írása, tesztek futtatása
- követelménylista tesztelői véleményezése
- részvétel a cég tesztelési módszereinek továbbfejlesztésében
- tesztrendszerek kialakításában való aktív közreműködés
- hibalista naprakészen tartása, folyamatos újratesztelés
- szoftver kiadhatóságának dokumentálása, kapuőri szerep, smoke/sanity tesztek
- teszteléshez kapcsolódó dokumentációk írása

Elvárások / Requirements

Elvárások:
- legalább 3 év szoftvertesztelési tapasztalattal rendelkezik
- programozási/szkriptírási gyakorlat és/vagy fejlesztői (Java, Delphi) háttér
- automatizált tesztekkel kapcsolatos tapasztalatok
- webes technológiák ismerete ( HTML, CSS)
- alapszintű SQL ismeret
- alapszintű hálózati ismeretek: TCP/IP, HTTP
- az agilis módszertanban való jártasság
- incidens-kezelő/követő rendszerek ismerete (Redmine)

Amit kínálunk / Offer

Amit ajánlunk:
- izgalmas, kreatív feladatok
- versenyképes jövedelem és juttatások
- fiatalos, dinamikus csapatban való munkavégzés
- modern belvárosi iroda

Kapcsolattartó / Information

Blanka Molnár
blanka.molnar@randstad.hu