​service desk team leader | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
25363 / 25575
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Pénzintézeti megbízónk részére keresünk néhány éves Service Desk Team Leader-i tapasztalattal rendelkező jelöltet.

A Service Desk csoport operatív irányításáért és Megbízónk informatikai folyamatainak első szintű (L1) támogatásáért felel.

Feladatok:

  • A Service Desk tevékenységet ellátó munkatársak napi munkájának koordinálása, amely kiterjed Szoftver és Hardver rendszerekre egyaránt
  • Kisebb, 4-8 fős csapat vezetése
  • Végfelhasználói igények kiszolgálásának koordinálása
  • Előfizetések és mobiltelefon eszközparkjának kezelése és ellenőrzése
  • Vidéki irodahálózat üzemeltetésének támogatása, koordinálása
  • Informatikai eszközkészlet és leltár kontrollja, selejtezés koordinálása
  • Beszállító partnerekkel való kapcsolattartás
  • Új rendszerek, folyamatok bevezetésénél való aktív közreműködés, a kialakított rendszerek és folyamatok felügyelete
  • Auditokban való részvétel
  • Beszámolók, riportok készítése, ellenőrzése

Elvárások / Requirements

Elvárások:

  • Előny az AS400 rendszer ismerete
  • Releváns Service Desk csapatvezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Asszertív vezetői kommunikáció

Előnyt jelent:

  • Műszaki vagy Informatikai felsőfokú végzettség

Amit kínálunk / Offer

  • Home Office lehetőség
  • Nemzetközi munkakörülmények
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Tréningek

Kapcsolattartó / Information

Rác Ildikó

ildiko.rac@randstad.hu