senior middleware alkalmazás üzemeltető | -

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
12569 / 12325
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Pénzügyi- és biztosítási szektorban vezető pozíciót betöltő partnerünk számára keresünk Senior Middleware alkalmazás üzemeltetőt. Újonnan induló inkubátor projektekbe ajánlanak betekintést, izgalmas és kihívásokat biztosító feladatokkal.

Feladatok:
- IT alkalmazások és a hozzájuk tartozó Middleware réteg üzemeltetése
- Adatbázis-adminisztrációs feladatok ellátása
- Adatbázis szerverek (MSSQL, DB2, MySQL) konfigurálása és üzemeltetése
- Az üzemeltetett alkalmazásokra és IT rendszerekre visszavezethető incidensek analitikájában és a hibák elhárításában való aktív közreműködés
- Alkalmazás felügyelet (monitoring rendszerek segítségével)
- IT szolgáltatásokkal kapcsolatos dokumentáció létrehozása, karbantartása
- Új rendszerek, folyamatok bevezetésénél aktív közreműködés

Elvárások / Requirements

Kapcsolódó elvárások:
- Egyetemi és/vagy főiskolai informatikai irányú végzettség
- Hasonló munkakörben szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat
- Átfogó ismeretek MSSQL, DB2, Microsot Server területén, illetve valamilyen script nyelvbne (pl. bash vagy Powershell)
- SOA, ESB ismeretek
- WebMethods-ismeret
- Üzemeltetési tapasztalat, analitikus és proaktív problémamegoldó attitűd

Előnyt jelent:
- JIRA rendszer (vagy egyéb feladatkezelő rendszer) ismerete
- Webes technológiák ismerete
- IBM MQ vagy egyéb sorkezelők ismerete
- JAVA alapú rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
- Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

Mint minden pozícióban minden cég, partnerünk is versenyképes juttatásokat kínál, ezen felül pedig jó és lazább légkört, amelyben élmény dolgozni.

Kapcsolattartó / Information

Gábor Mátay
+36 30 300 5988
gabor.matay@randstad.hu