senior java fejlesztő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
annamária cseh-szombathy, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / telekom
referenciaszám
114604 / 16722
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Ügyfelünk egyedi szoftverfejlesztések megoldásszállítója hazai és nemzetközi vállalatok számára. Hozzájuk keresünk most Senior JAVA fejlesztő pozícióba kollégát egyik kiemelkedő külföldi projektjükhöz.

Feladatok:
- Integrációs folyamatok kialakításának tervezése és megvalósítása
- Technológiai megoldások hatáselemzése, döntés előkészítés
- Presales szakmai támogatás
- Projektek/termékek szakmai tervezésében és megvalósításában való részvétel
- Junior kollégák támogatása

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú szakirányú végzettség
- 4-5 év Java/JavaEE fejlesztői tapasztalat
- Magas szintű tervezési és dokumentálási készség (UML és Design Pattern ismeretek)
- Fejlesztési tapasztalat a következő technológiákban: Spring Framework, Hibernate, JUnit, PL/SQL, MS SQL
- Nyitottság front-end technológiák felé (AngularJS)
- Angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Amit kínálunk / Offer

- Hazai és nemzetközi projektekben való részvételt.
- Folyamatos szakmai kihívásokat a fentebb említett technológiákban.
- Akkora céget, ahol az első három nap után már biztos mindenkit ismersz az irodában.
- Olyan kávét, amiért hajlandó vagy felkelni és bejönni hamarabb.
- Rendszeres belső képzéseket.

Kapcsolattartó / Applications

Nagy Annamária
030 2909564