senior business analyst | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
zsuzsanna hont, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / telekom
referenciaszám
137871 / 23043
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Magyar tulajdonú, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező partnercégünk részére keresünk senior business analyst kollégákat. A cég európai nagyvállalati ügyfelei számára elsődlegesen egyedi szoftverfejlesztés és professzionális tesztelés területén kínál megoldásokat.

- Az ügyféloldali üzleti folyamatok és elvárások felmérése.
- Az ügyfél elvárásai alapján javaslattétel új folyamatok kidolgozására vagy a jelenlegiek fejlesztésére.
- A felmérés alapján a funkcionális specifikáció dokumentum elkészítése, mely a szoftverfejlesztés alapját képezi.
- A funkcionális specifikáció prezentálása, értelmezése az ügyféllel.
- A fejlesztők támogatása a funkcionális specifikáció értelmezésében.
- A tesztelési folyamat támogatása.
- Folyamatos ügyfélkommunikáció a fejlesztési folyamat alatt.

Elvárások / Requirements

- Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
- Hasonló munkakörben szerzett 3-5 év tapasztalat.
- Átfogó IT technológiai tudás.
- Szoftverfejlesztés folyamatának kiemelkedő ismerete.
- Analitikus gondolkodásmód.
- Megoldás és eredmény orientált beállítottság, jó kommunikációs és előadó készség.
- Ügyfélközpontú megközelítés.
- Kiváló dokumentációs készség.
- Előny: fejlesztői tapasztalat és szolgáltatói oldali tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

- Változatos projektek, a dohányipartól a vadvédelmen át a légiforgalomig szinte minden megtalálható.
-Friss technológiák
-Szakmai kihívások, az alkalmazások között több olyan is található, mely a világon teljesen egyedi igényre nyújt testre szabott megoldást.
- Hazai és külföldi szakmai konferenciákon való részvétel vagy előadói lehetőségek.
- Karrier építés, többszintű, átlátható értékelési rendszer és éves értékelések biztosítják, hogy minden visszajelzést megkapj, ami a szakmai előmeneteledet segítheti.

Kapcsolattartó / Applications

Zsuzsanna Hont
zsuzsanna.hont@randstad.hu