sap tanácsadó | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
gergely makai, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / telekom
referenciaszám
125684 / 22398
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Partnerünk Magyarország legismertebb könyvkereskedelmi vállalata. Bővülő csapatukba SAP tanácsadót keresünk.

- End-to-end SAP bevezetések MM, SD, WM területen
- Üzleti folyamatok tervezése, dokumentálása (business process reengineering)
- Új üzleti igények alapján specifikációk készítése
- Alkalmanként 2nd level SAP támogatás
- Tesztesetek specifikálása, tesztesetek menedzselése
- Oktatási anyagok készítése, felhasználói oktatás
- Meglévő és új folyamatok működésnek támogatása
- Kapcsolattartás az üzleti oldallal (belső ügyfelek) és a külső szakmai tanácsadókkal
- Meglévő ABAP programok elemzése, továbbfejlesztése, optimalizálása

Elvárások / Requirements

- Szakirányú felsőfokú végzettség
- 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat SAP logisztikai modulok bevezetésében. business és technikai oldali jártasság egyaránt fontos
- IT fejlesztési projektekben szerzett gyakorlat
- Minimális ABAP kódolvasási/debugging tapasztalat előnynek számít
- SAP FI/CO, Retail vagy AM modulok ismerete szintén plusz
- Legalább középszintű angol nyelvtudás (főként írás-olvasás terén)

Amit kínálunk / Offer

- Izgalmas, sokszínű munkakör
- Versenyképes fizetés
- Dolgozói kedvezmények
- Dinamikus légkör
- Modern irodakörnyezet a belváros szívében

Kapcsolattartó / Applications

Makai Gergely
gergely.makai@randstad.hu