rendszergazda | -

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
10071 / 9827
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk egy stabil háttérrel rendelkező magyar szoftverfejlesztő cég. Tevékenységük felöleli pénzügyi rendszerek fejlesztését és integrációját, egyedi szoftveres megoldások biztosítását, valamint informatikai tanácsadást illetve egy innovatív mesterséges intelligencia alkalmazás fejlesztését is.
Rendszergazdát keresünk csapatukba, aki jártas Linux és Windows rendszerek üzemeltetésében.

Feladataid lesznek:
- a cég belső IT infrastruktúrájának üzemeltetése
- Ügyfelek felé a termékeikhez, szolgáltatásaikhoz kapcsolódó IT szolgáltatások, technikai támogatás nyújtása
- Rendszer verziókkal kapcsolatos telepítési feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

Elvárások:
- Felsőfokú informatikai/műszaki végzettség
- Hasonló munkakörben szerzett min. 2 év tapasztalat
- Microsoft szerver és Linux szerver üzemeltetési tapasztalat
- Hálózati és tűzfal ismeret
- MS Exchange ismeret
- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
- Precíz és pontos munkavégzés

Előny:
- Cloud ismeret (MS Azure, Amazon)
- Középfokú angol nyelvtudás
- CI/CD tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

Amit kínál a cég:
- Stabil háttér
- Fejlődési lehetőség szenior kollégák mellett
- Nívós projektek
- Családias, kellemes légkör
- Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:
Budapest, II. kerület

Kapcsolattartó / Information

Gosztola Dóra
dora.gosztola@randstad.hu

Molnár Blanka
blanka.molnar@randstad.hu