rendszeradminisztrátor- budapest, pest megye | budaörs

megjelenés dátuma
kapcsolat
blanka molnár, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budaörs, pest
álláskategória
IT / telekom
referenciaszám
121035 / 21971
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Partnerünk, egyedülálló tapasztalattal rendelkezik a telekommunikáció, az IT-, adatközponti és felhőszolgáltatások területén. Budapesti központjukba keressük új kollégájukat Rendszeradminisztrátor pozícióba.

- Windows rendszerek adminisztrátori szintű kezelése;
- Felmerülő szoftver/hardver hibák és igények kezelése;
- Hibajegyek kezelése, adminisztrációja;
- Kapcsolattartás végfelhasználókkal;
- Leltár/raktár kezelés;
- Informatikai hardverek kezelése,
- Szoftver telepítések elvégzése
- Belső hálózattal kapcsolatos hibák és igények kezelése;
- Alvállalkozói kapcsolattartás

Elvárások / Requirements

- MS Windows (7, 8, 10) operációs rendszerek használatában és üzemeltetésében szerzett tapasztalat
- MS Office (2010,2013,2016) üzemeltetői tapasztalat
- Office 365 üzemeltetésben szerzett tapasztalat
- Alapszintű hálózati ismeretek
- B kategóriás jogosítvány
- Pontos adminisztráció
- Jó kommunikációs készség

Előny:
- Windows Server (2003, 2008, 2012 és Exchange) adminisztrációban szerzett tapasztalat,
- Office 365 üzemeltetésben szerzett tapasztalat,
- MS SCCM és/vagy IBM BigFix használatában, adminisztrációjában szerzett jártasság,
- MDM rendszer ismeret,
- Apple OS üzemeltetési tapasztalat,
- Sharepoint üzemeltetési tapasztalat,
- Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk / Offer

- Biztos munkahely az egyik vezető IT és telekommunikációs szolgáltató vállalatában;
- Azonnali munkakezdés napi 8 órás munkaidőben;
- Alapbér mellett havi teljesítmény bónusz és átlagon felüli cafeteria juttatások;
- Kezdeti és folyamatos szakmai továbbképzések és karrierlehetőségek
- Korlátlan mobil csomag;
- Modern munkakörnyezet.

Kapcsolattartó / Applications

Blanka Molnár
+36 30 634 7468