németül beszélő pénzügyi munkatárs | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
nikolett horváth, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / telekom
referenciaszám
101844 / 20078
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Partnerünk a világ egyik vezető telekommunikációs szolgáltatásokat nyújtó vállalata, az Egyesült Királyságban és világszerte több, mint 170 országban nyújt szolgáltatásokat.
Küldetésük, hogy hozzájáruljanak az ügyfelek hatékonyabb kiszolgálásához és egy globális szemléletmódhoz.
Ha Te is dolgoznál egy ilyen klassz cégnél, jelentkezz!

- Ellátja, illetve intézi a gazdasági szervezet könyvelési, beszámolási, ellenőrzési és egyéb számviteli feladataival kapcsolatos teendőket
- nyilvántartja a megrendeléseket és szerződéseket
- érkezteti, majd formailag és tartalmilag ellenőrzi a beszállítói számlákat
- összegyűjti a számla mellékleteit, előkészíti a számlát az utaláshoz, majd továbbítja a könyvelésre

Elvárások / Requirements

- angol és német nyelvtudás
- gazdasági végzettség vagy szakirányú tapasztalat
- analitikus gondolkodás
- proaktivitás

Amit kínálunk / Offer

- családbarát munkakörülmények
- kimagasló fizetés
- béren kívüli juttatás
- fejlődési lehetőségek

Kapcsolattartó / Applications

Nikolett Horváth
nikolett.horvath@randstad.hu