linux rendszermérnök | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
annamária cseh-szombathy, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / telekom
referenciaszám
119803 / 18871
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Ügyfelünk audio-videó technológiákban rejlő innovatív megoldások megvalósításával foglalkozik, bővülő csapatukba keresünk Linux rendszermérnök kollégát.
Ha szeretnél egy olyan fiatalos csapat tagja lenni, ahol lehetőséged nyílik a szakmai fejlődésre és új területek megismerésére, jelentkezz!

-Linux alapú rendszerek üzemeltetése - infrastruktúra és alkalmazás üzemeltetés, hibakeresés
- Üzemeltetési környezet fejlesztése
- Rendszerintegrációs projektekben való részvétel, új technológiai megoldások tesztelése, verifikálása, rendszertervezés
- Kiszolgáló rendszerek fejlesztése
- Ügyfelek szakmai támogatása távolról és lokálisan

Elvárások / Requirements

- 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
- Linux operációs rendszer üzemeltetési szintű ismerete
- Alapvető hálózati ismeretek
- Webkiszolgálással kapcsolatos ismeretek (web szerverek, PHP)
- Proaktivitás, jó kommunikációs készség, analitikus gondolkodás, csapatmunka
- Önálló, precíz munkavégzés

Plusz pont, ha ezekkel is rendelkezel:

- Felsőfokú végzettség
- Nagyteljesítményű és nagy rendelkezésre állású webes szolgáltatásokkal kapcsolatos ismeretek
- Elosztott és redundáns rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat
- Ansible konfiguráció menedzsment ismerete
- Nginx webszerver tapasztalat
- MySQL/MariaDB üzemeltetési tapasztalat
- PHP és/vagy Python nyelvek ismerete
- B kategóriás jogosítvány
- Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

- Stabil hátterű, fejlődő cég
- Szakmai fejlődési lehetőség, széleskörű feladatok, támogató légkör
- Új iroda, modern munkakörnyezet
- Versenyképes juttatás

Kapcsolattartó / Applications

Nagy Annamária
annamaria.nagy@randstad.hu