java fejlesztő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
annamária cseh-szombathy, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / telekom
referenciaszám
113882 / 21576
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Java fejlesztőt keresünk befektetéssel és biztosítással foglalkozó partnerünkhöz, meglévő és új alkalmazások fejlesztéséhez.

- Meglévő vagy új alkalmazások fejlesztése a Biztosító Front Office környezetéhez
- A rendszerszervezők által elkészített specifikációnak megfelelő alkalmazások megvalósítása
- Az elkészített funkciók fejlesztői tesztelése, hibák javítása
- A szükséges tesztelési dokumentációk előállítása, az elkészült programkód dokumentálása
- Részvétel a célfeladatokra alakult team-ek (2-6 fő) munkájában

Elvárások / Requirements

- Magabiztos Java fejlesztői tapasztalat (3-5 éves)
- Következő technológiákban való jártasság: Java 7, J2EE, Spring, JSF, PrimeFaces, Hibernate
- Web Service szabványok és technológiák ismerete
- Komplex Web alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat

Előny:

- Portlet fejlesztési tapasztalat (Liferay 6.2)
- Alkalmazás szerverek használata (Tomcat, Wildfly)
- Adatbázis kezelő rendszer ismerete (MS SQL Server)
- Verziókövető és Build eszközök használata (SVN, GIT, Maven, Jenkins)
- Issue & Project tracking rendszer (JIRA) használata
- Biztosítási területen szerzett tapasztalat
- Angol nyelv középfokú ismerete

Amit kínálunk / Offer

- Stabil, nemzetközi cégháttér, hosszú távú munkalehetőség
- Barátságos, kellemes munkakörnyezet
- Dinamikus csapat
- Stabil, hosszú távú munkalehetőség
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Versenyképes fizetés

Kapcsolattartó / Applications

Annamária Nagy
annamaria.nagy@randstad.hu