it biztonsági szakértő | budapest, xiii. kerület

megjelenés dátuma
kapcsolat
ildikó rác, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest, xiii. kerület, budapest
álláskategória
IT / telekom
referenciaszám
146331 / 23540
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Ügyfelünk a bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője. 20 éves szakmai tapasztalattal, több mint 200 munkatárssal, országos hálózattal rendelkezik, közel 3000 vállalatot és több mint egymillió hazai munkavállalót nevezhet meg referenciaként.

- IT biztonsági szabályzatok, üzletmenet folytonossági tervek készítése, felülvizsgálata
- IT biztonsági kockázat elemzés és kockázatcsökkentő tevékenységek végzése
- IT biztonsággal kapcsolatos belső projektek koordinálása
- Belső és külső IT biztonsági auditok, sérülékenység vizsgálatok szervezése, végrehajtása, nyomonkövetése
- Részvétel DRP tervezésben és tesztelésben
- Riportok készítése

Elvárások / Requirements

- Műszaki felsőfokú végzettség
- 3-5 év szakmai tapasztalat
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelentenek a következő minősítések:

- ITIL minősítés
- PMP minősítés
- CISA, CISM minősítés

Amit kínálunk / Offer

- Fiatal csapat, jó munkahelyi légkör
- Modern, magas színvonalú irodai környezet
- Szakmai fejlődési lehetőség, képzések
- Felelősségteljes munkakör

Kapcsolattartó / Applications

Rác Ildikó
ildiko.rac@randstad.hu