full-stack .net fejlesztő | budapest, xiii. kerület

megjelenés dátuma
kapcsolat
gábor mátay, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest, xiii. kerület, budapest
álláskategória
IT / telekom
referenciaszám
148221 / 23645
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

A partnerünk a bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője. 20 éves szakmai tapasztalattal, 240 munkatárssal, országos hálózattal rendelkezünk, közel 3000 vállalatot és több mint egymillió hazai munkavállalót nevezhetünk meg referenciaként.

A pozícióban a következő feladatok várnak rád:
- Több rétegű humánügyviteli rendszer felhasználó felületének fejlesztése (üzleti specifikációk és architektúra elvek alapján)
- Önálló tervezési- és fejlesztési feladatok elvégzése
- Fejlesztői dokumentációk készítése, a már meglévők aktualizálása
- Kapcsolattartás a kapcsolódó szakterületekkel

Elvárások / Requirements

A pozícióhoz kapcsolódó elvárások:
- Minimum 3 év tapasztalat HTML alapú user interface fejlesztésben
- ASP.NET MVC (Razor szintaxis) és Angular 1.x technológiák ismerete
- CSS, HTML, Javascript, WCF és Web API ésmeretek

Előnyben vagy a többi pályázóval szemben, ha rendelkezel:
- Komplex projekt megvalósításában való részvétellel
- TypeScript és Kendo UI ismeretekkel
- Szereztél már ismereteket humánügyvitel vagy gazdálkodás területen

Amit kínálunk / Offer

Mi vár rád?
- Versenyképes juttatás
- Szakmai fejlődési lehetőség egy magasan képzett csapat tagjaként
- Hosszú távú, biztos projekten biztosított feladatok

Kapcsolattartó / Applications

Gábor Mátay
+36 30 300 5988
gabor.matay@randstad.hu