esb java fejlesztő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
27926 / 28886
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Pénzügyi- és biztosítási szektorban vezető pozíciót betöltő partnerünk számára keresünk Senior Middleware alkalmazás üzemeltetőt. Újonnan induló inkubátor projektekbe ajánlanak betekintést, izgalmas és kihívásokat biztosító feladatokkal.

Napi feladataid:

  • Alkalmazások integrálásának tervezésében és megvalósításában való részvétel
  • Web Servicek tervezése és fejlesztése
  • ESB és BPM folyamatok alakítása, implementálása
  • Fejlesztői tesztelés, bug fixing

Elvárások / Requirements

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Legalább 2 éves fejlesztői tapasztalatod van (Java vagy .Net);
  • Web Service és SOA ismeretekkel rendelkezel;
  • nyitott vagy új dolgok megtanulására;
  • önálló és precíz vagy, jó probléma megoldónak tartod magad;
  • egy igazi csapatjátékos vagy, akire lehet számítani.

Amit kínálunk / Offer

Amit cserébe kínálnak:

  • Stabil és nemzetközi cégháttér
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Barátságos és kellemes munkakörnyezet
  • Dinamikus csapat
  • Szakmai előrelépési és fejlődési lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Barbara Király

+36 30 692 8731

barbara.kiraly@randstad.hu

Gábor Mátay

+36 30 300 5988

gabor.matay@randstad.hu