cloud specialist | -

megjelenés dátuma
kapcsolat
blanka molnár, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
-, budapest
álláskategória
IT / telekom
referenciaszám
130854 / 22496
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Nemzetközi ügyfelünk keresi "Cloud specialist" kollégáját budapesti irodájába.
A cég profilját tekintve domain regisztrátor, web és szerver hosting illetve cloud szolgáltatásokat nyújt több európai országban saját ügyfeleinek.

AMIVEL MUNKÁD SORÁN FOGLALKOZNOD KELL:
- ügyfelek támogatása a felhőszolgáltatásaink használata során megoldandó kérdésekben, problémákban
- beérkező kérések, kérdések feldolgozása, azok megválaszolása, megoldások gyors, hatékony, technikailag kifogástalan biztosítása
- a folyamatban lévő ügyekben rendszeres kommunikáció, tájékoztatás az ügyfelek felé
- angol nyelvű riportok, projekt dokumentáció készítése felettesek felé
- magas szintű ügyfél elégedettség elérése, a kapcsolat minőségének folyamatos javítása hozzáértő munkád által

Elvárások / Requirements

- kommunikáció képes (használt, megbízható) angol nyelvismeret beszédben és írásban egyaránt
- kifogástalan magyar helyesírás
- a feladat technikai jellegére tekintettel a következő rendszerek legalább alap szintű ismerete szükséges:

- Linux / Unix és Microsoft Windows Server operációs rendszerek
- TCP / IP hálózatok
- webes szolgáltatások (például IIS, Apache, Tomcat, DNS)
- DB (Mysql és Microsoft SQL Server)

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ A KÖVETKEZŐ KOMPETENCIÁK SZÜKSÉGESEK:
- kiváló interperszonális készségek – mind az ügyfelekkel, mind a kollégákkal való kapcsolattartásban, kommunikációban
- csoportmunka iránti elkötelezettség
- problémamegoldó hozzáállás – megoldásokat keress
- folyamatos fejlődési, tanulási igény és készség – kövesd akár autodidakta módon is a terület újdonságait. Legyél nyitott a cégen belüli fejlődésre, feladatkör bővítésre is!
- hatékony, ügyfél elégedettséget növelő minőségű ügyintézés e-mailben, telefonon és chat-en - érhető, választékos, technikai hátterét tekintve meggyőző és megbízható kommunikáció
- multitasking műveletek végzésének képessége dinamikus környezetben

Amit kínálunk / Offer

MIT AJÁNLUNK:
- nemzetközi környezet
- gyorsan fejlődő piac
- folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség
- későbbiekben részvételi lehetőség technikai, szolgáltatás fejlesztési projektekben
- stabil céges háttér
- fizetett vagy lecsúsztatható túlóra
- legmodernebb IT eszközök a munkavégzéshez
- ideális munkakörnyezet, iroda
- kiszámítható béremelés
- teljesítményfüggő jutalmazás

Kapcsolattartó / Applications

Blanka Molnár
+36 30 634 7468