alkalmazás üzemeltető | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
annamária cseh-szombathy, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / telekom
referenciaszám
137856 / 22939
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Alkalmazás üzemeltetési területre keresünk szakembert ügyfelünk számára, aki pénzügyi-számviteli folyamatok informatikai támogatásához szállít megoldásokat nagyvállalati ERP környezetbe.

- Az alkalmazások, a dokumentumkezelési és workflow rendszerek/szolgáltatások napi szintű támogatása
- üzemeltetett rendszerek Level 2 szintű támogatása
- a beérkező szerviz bejelentések kezelése, hibajavítások
- az ügyfeleknél üzemelő szoftver komponensek támogatása, karbantartása
- szolgáltatások fejlesztésében és továbbfejlesztésében való szakmai közreműködés

Elvárások / Requirements

- Közép- vagy felsőfokú informatikai végzettség
- Windows 2003/2008/2012 Server ismeret
- Hálózati ismeretek (TCP/IP)
- Microsoft Windows IIS ismeretek
- .Net programozói ismeret vagy tapasztalat (C#)
- Oracle, SQL server ismeret, SQL, PL-SQL programozási nyelvben jártasság
- XML ismeretek, HTML ismeretek

Előnyök:

- OCR/ICR rendszer implementáció vagy támogatásban szerzett gyakorlat
- beszerzési folyamatok - S2P/P2P/R2P automatizálási megoldások implementációja/támogatása terén szerzett tapasztalat
- ERP ismeret

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes jövedelem
- Fiatal csapat, baráti légkör, kreatív munka
- Változatos feladatok, nemzetközi ügyfelek
- Tapasztalatszerzés globális piacvezető technológia terén
- Karrierlehetőség fejlesztési vagy projektvezetési területre

Kapcsolattartó / Applications

Annamária Cseh-Szombathy
annamaria.nagy@randstad.hu