takarítási operatív vezető | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
katalin kissné szilágyi, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
ingatlan
referenciaszám
127827 / 22505
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Partnerünk több évtizedes múlttal rendelkező, a létesítménygazdálkodás, kivitelezés és üzemeltetés területén tevékenykedő, széleskörű szolgáltatási portfólióval rendelkező stabil magyar vállalat.

Csapatuk bővítése céljából keresünk szakembert Operatív Vezető pozícióba, aki teljes felelősséggel bír a Takarítási Üzletág operatív irányításáért.

- Bank székházak és fiókok takarítási feladatainak a megismerése és operatív vezetése
- A munkatársak napi, heti feladatainak a szervezése szerződés alapján, nagytakarítások felügyelete
- A munkatársak koordinálása és ellenőrzése a felmerülő problémák kezelése, operatív irányítása, folyamatos követése, számonkérése
- A munkatársak beosztásának kialakítása, a zavartalan üzemeltetés biztosítása
- A munkatársak szabadidő-munkaidő nyilvántartásának tervezése, vezetése
- Dolgozók napi operatív feladatainak a megszervezése
- A jelenléti ívek rendszeres ellenőrzése
- Folyamatos kapcsolattartás a vezetőkkel, a szerződött feladatok elvégzésének ellenőrzése,
- Gazdaságos üzemeltetés biztosítása
- A munkához kapcsolódó gépek-eszközök nyilvántartásának kezelése, használatuk oktatása
- A munkához kapcsolódó vegyi áru ismerete, ezek nyilvántartásának/biztonsági adatlapjainak vezetése
- Riportok és nyilvántartások készítése a felettes vezetőnek
- Kapcsolattartás partnerekkel, jó kapcsolat kialakítása és támogatása
- Kapcsolattartás alvállalkozókkal, beszállítókkal

Elvárások / Requirements

- Min. középfokú végzettség (érettségi)
- Hasonló területen szerzett szakmai és vezető tapasztalat előny
- Kiváló kommunikációs készség
- Döntésképesség, határozottság
- Jó motivációs készség
- Szervező készség
- Tisztítástechnológiában szerzett tapasztalat előny
- Önállóság, ügyfélközpontú szemlélet
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk / Offer

- Kihívást jelentő feladatok
- Folyamatos szakmai képzés
- Rugalmas munkaidő beosztás
- Versenyképes juttatás
- Stabil vállalati háttér és piaci pozíció
- Jó csapat
- Cégautó

Kapcsolattartó / Applications

Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését, kérem kattintson a "Jelentkezem" gombra. A regisztráció csak pár percet vesz igénybe.

Kissné Szilágyi Katalin
katalin.szilagyi@randstad.hu