asset manager | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
gergely pomázi, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
ingatlan
referenciaszám
120511 / 22043
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Partnerünk ingatlanbefektetéssel és –hasznosítással, illetve –fejlesztéssel foglalkozó meghatározó cégcsoport. Portfóliójuk folyamatos bővülése, fejlődése nyomán az alábbi pozícióba keresünk munkatársat: Asset Manager

- Ingatlanportfólió vagyonkezelési feladatainak átfogó ellátásában való részvétel
- Ingatlanvásárlások követése, részvétel due diligence folyamatban
- Részvétel projektek operatív irányításában, kezelésében
- Kapcsolattartás a társosztályokkal, kiemelten az ingatlan üzemeltetéssel
- Üzleti tervek nyomon követése, részvétel a tervezési folyamatokban
- Terv-tény összehasonlítások, elemzések, riportok készítése
- Közreműködés az ingatlanok hasznosítási értékesítési stratégiájának kialakításában
- Fejlesztési, karbantartási költségek ellenőrzése, nyomon követése

Elvárások / Requirements

- Ingatlan-vagyonkezelés, ingatlanfinanszírozás területén szerzett legalább 3 éves tapasztalat
- Felsőfokú végzettség
- Jó fellépés és kommunikációs készség
- Realista gondolkodásmód, közgazdasági szemlélet
- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- Precizitás, pontosság, elemzőkészség
- Biztos felhasználói tudás Excel, Word, PowerPoint dokumentumkezelésben
- Műszaki ismeretek előnyt jelentenek, de nem feltétel

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes juttatási csomag
- Izgalmas, kihívásokkal teli, kreatív feladatok, változatos portfólió és munkakör
- Fiatal, lelkes csapat
- Stabil vállalati háttér és erősödő piaci pozíció
- Kiváló munkakörülmények

Kapcsolattartó / Applications

Pomázi Gergely
gergely.pomazi@randstad.hu