szenior ingatlan értékesítési tanácsadó | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Ingatlan / építőipar
referenciaszám
30782 / 32423
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Az ingatlanpiacon nemzetközileg elismert ügyfelünk lakóingatlan projektekhez keres ingatlanértékesítési tanácsadó kollégákat, akik meglévő szaktudásukkal hozzájárulnak a projektek sikerességéhez és megfelelő rálátással rendelkeznek az ingatlanfejlesztésre.

Munkakörhöz kötődő feladatok:

  • nagyszabású lakóingatlan projekt operatív értékesítési feladatainak teljeskörű ellátása
  • vevői megkeresések kezelése, ajánlatok készítése, értékesítési tárgyalások lefolytatása
  • regisztráció és szerződéskötési folyamat lebonyolítása
  • kapcsolattartás a vevőkkel a fejlesztés teljes időtartama alatt, az értékesítés, regisztrációtól kezdve az ingatlan birtok-átruházási időpontjáig
  • vevő támogatás a műszaki konzultációkhoz kapcsolódó koordinációs folyamat során
  • birtokátruházás utáni lekövető ügyfélmenedzsment
  • az adásvételi szerződések vevő oldali fizetési és egyéb kötelezettségeinek folyamatos monitorozása, szerződés szerinti vevő teljesítések lekövetése, betartatása;

Elvárások / Requirements

Szakmai elvárások:

  • minimum  3 év lakóingatlan értékesítési tapasztalat, fejlesztőnél betöltött hasonló munkakör kifejezetten preferált
  • felsőfokú végzettség, de megfelelő tapasztalat esetén hiánya sem kizáró ok
  • OKJ ingatlanközvetítői végzettség

Előny:

  • OKJ értékbecslő végzettség
  • meglévő széles ügyfélkör és kapcsolati háló

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Kiemelt bérezés
  • Parkolási lehetőség
  • Bónusz rendszer
  • Hybrid munkavégzés

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kattintson a "jelentkezem" gombra.

További információ:

lilla.kisvari@randstad.hu