recruitment hr gyakornok | -

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
álláskategória
HR / munkaügy
referenciaszám
17878 / 17634
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

A Randstad Hungary a globális jelenléttel és világelső pozícióval rendelkező Randstad csoport tagja, hazai piacon is vezető szerepben.

Egy éve sikeres, kihelyezett, vállalati környezetben működő projektcsapatunkba keresünk most, lelkes, motivált gyakornokot toborzási feladatkörrel!

Ha kíváncsivá tesz a HR világa és elsőkézből tapasztalnád meg a folyamatainkat egy lendületes környezetben, Téged keresünk!

- Jelöltek felkutatási pénzügyi pozíciókra (megtanítjuk!)
- Meglévő toborzási csatornák aktív használata, új lehetséges csatornák felkutatása és alkalmazása
- Jelöltek értékelése telefonos előszűrés alapján
- Következő körös interjúk szervezése a tanácsadók számára
- Feladatokhoz kapcsolódó adminisztráció

Elvárások / Requirements

- Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony még minimum a tavaszi félévben végig
- Minimum heti 20 óra vállalása
- Erős, kommunikációképes angol nyelvtudás, sok jelöltünk első nyelve az angol
- Talpraesett és proaktív személyiség, aki feltalálja magát a helyzetekben illetve keresi a feladatokat
- Jó priorizálási képesség
- Alkalmazkodás a gyorsan változó helyzetekhez
- Kitartás és némi monotoniatűrés
- Célorientáció

Előny:
- Számviteli alapismeretek, a pozíciók gyorsabb átlátásának kapcsán
- Shared Service Centerben szerzett gyakornoki tapasztalat
- Toborzásban szerzett korábbi tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

- Hamar egy siker- és eredményorientált csapat szerves tagja lehetsz, akinek a munkájára mi is építünk
- Dinamikus, támogató környezet
- Nyitottság az ötleteidre
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Későbbi lehetőségek a szervezeten belül, hisz legjobb tanácsadóink közül nagyon sokan gyakornokkénk kezdték!

Kapcsolattartó / Information

András Fehér
andras.feher@randstad.hu