hr manager | nyergesújfalu

megjelenés dátuma
kapcsolat
dorka bartók, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
nyergesújfalu, komárom-esztergom
álláskategória
HR / munkaügy
referenciaszám
128520 / 22554
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Gyártassal és fejlesztéssel foglalkozó Komárom-Esztergom megyei multinacionális partnerünk számára keresünk HR Manager kollégát.

A HR feladatok teljeskörű szervezése és irányítása, kiemelt tekintettel az alábbiakra:
• a vállalat munkaerő igényének (létszámának) biztosítása, a teljes folyamat felügyelete
• a társaság képzés-fejlesztési programjainak irányítása
• munkáltatói kommunikációs, PR és CSR tevékenységének szervezése
• HR riportok koordinálása
• HR controlling, bérköltségvetés felügyelete
• vállalat szervezeti egységeinek HR partneri támogatása
• munkajogi feladatok menedzselése
• javadalmazási rendszer versenyképességének biztosítása
• HR informatikai eszközök működtetése
• EU-s és állami pályázatok, források kiaknázása
• belső szabályzatok összehangolása
• kapcsolattartás a külföldi központtal ill. testvérvállalatokkal, fórumokon részvétel
• egyéb HR feladatok
• valamint a HR csapat hatékony irányítása

Elvárások / Requirements

• felsőfokú végzettség
• min. 7 év szakmai és min. 3 év vezetői gyakorlat multinacionális vállalat HR területén,
• folyékony angol nyelvtudás
• magabiztos és haladó szintű MS Office használat
• „B” jogosítvány

Amit kínálunk / Offer

• versenyképes juttatási csomag
• izgalmas szakmai kihívások egy többszörösen multinacionális nagyvállalatnál, amely iparágában piacvezető és komoly bővülés előtt áll
• folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség, akár nemzetközi szinten is

Kapcsolattartó / Applications

Dorka Bartók
dorka.bartok@randstad.hu