hr manager | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
dorka bartók, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
HR / munkaügy
referenciaszám
127629 / 22474
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Ügyfelünk a média iparág egyik jelentős szereplője. Az Ő megbízásukból keresünk most HR Manager munkatársat.

A kolléga partnerként segíti a szervezeti egységeknek a HR kérdésekben.
Feladatok:
- Megszervezi és irányítja a HR terület által kidolgozott programok, projektek bevezetését (pl. tehetség programok)
- A felsővezetők támogatása HR, illetve munkajogi kérdésekben
- Teljesítményértékelés koordinálása a szakmai vezetőkkel együttműködve
- Karrier tervezés koordinálása, valamint a belső karriermozgásokhoz kapcsolódó folyamat fejlesztése és működtetése
- Képzések, tréningek szervezése
- A HR terület folyamatos fejlesztése
- Létszám-, és bértervezés

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú végzettség
- HR szakmai ismeretek (pl. munkajog, HR rendszerek, képzés, szervezetfejlesztés)
- Minimum 2 év vezetői tapasztalat HR területen
- Társalgási szintű angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs készség és empátia, legalább alapfokú coaching ismeretek
- Stratégiai gondolkodásmód,
- Priorizálási képesség, nagyfokú önállóság
- Magasfokú stressztűrő képesség, ’multi-tasking’ képesség
- Határozott fellépés

Amit kínálunk / Offer

- Kiemelkedő juttatási csomag
- Fejlődési lehetőség
- Komplex, változatos feladatkör
- Teljes szervezeti működésre való rálátás

Kapcsolattartó / Applications

Dorka Bartók
dorka.bartok@randstad.hu