hr asszisztens (határozott idejű) | nyergesújfalu

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
nyergesújfalu, komárom-esztergom
álláskategória
HR / munkaügy
referenciaszám
25827 / 26162
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk, a Toray Hungary Kft. Nyergesújfalun építi üzemét, ahol 2021-ben megkezdi az elektromos autók akkumulátorait elválasztó szeparátor filmek gyártását. Jelenleg a vidám és tettrekész HR csapatába várja HR asszisztens kollégáját egy év határozott időre, vagyis Téged! :)

A HR csapat teljes értékű tagjaként a következő feladatok fognak hozzád tartozni:

  • Munkaügyi dokumentumok elkészítése
  • Belépőkkel kapcsolatos feladatok támogatása
  • Adatok begyűjtése és adminisztrációja a havi bérszámfejtéshez kapcsolódóan
  • Bérszámfejtőkkel való kapcsolattartás
  • A HR adatbázis adatainak frissítése, riport készítés
  • A Magyarországra kirendelt külföldi kollégák lakhatásával kapcsolatos feladatok ellátása
  • Céges autókkal kapcsolatos ügyek intézése
  • Egyéb eseti jellegű szervezési és adminisztrációs feladatok

Elvárások / Requirements

  • Középiskolai végzettség
  • Elengedhetetlen: legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban is)
  • Számítógépes ismeretek, MS Office programok haladó szintű használata
  • Pozitív gondolkodás
  • Precizitás
  • Jó szervező készség

Kapcsolattartó / Information

Csergő Nóra

nora.csergo@randstad.hu