bér és tb ügyintéző munkatárs | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
HR / munkaügy
referenciaszám
28752 / 29876
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

A legmélyebb álmodból felkeltve is magabiztosan bérszámfejtesz? Akkor, várjuk jelentkezésed budapesti partnerünkhöz, akiknek jelenleg kb. 120-130 fős állományuk van. Méretüktől függetlenül itt többféle munkaviszonnyal is találkozhatsz, így garantált a folyamatos szakmai fejlődésed is!

bérszámfejtés előkészítése

havi munkabérek elszámolása, számfejtése (túlóra, műszakpótlék stb.)

TB kifizetőhelyi feladatok teljeskörű ellátása

Elvárások / Requirements

minimum középfokú végzettség

bérügyintézői végzettség megléte

TB ügyintézői végzettség megléte

legalább 2-5 év releváns, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

MS Office magabiztos ismerete

naprakész munkajogi ismeretek

Előny:

felsőfokú végzettség

Nexon program ismerete

Amit kínálunk / Offer

részmunkaidőben történő munkavégzés (napi 4, vagy akár 6 órában)

képzéseken való részvételi lehetőség

versenyképes jövedelem

Kapcsolattartó / Information

Leggyorsabban a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva tudod elküldeni a pályázatod, vagy várom emailben az önéletrajzod, ahol a kérdéseid is megbeszélhetjük:

Blahó Martina: martina.blaho@randstad.hu