laboráns | foktő

megjelenés dátuma
kapcsolat
katalin kissné szilágyi, randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
foktő, bács-kiskun
álláskategória
gyógyszeripar / egészségügy
referenciaszám
123863 / 22017
kapcsolat
Mostantól nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, de amennyiben van naprakész önéletrajza, az nagy segítséget jelent számunkra. Önéletrajzát a későbbiek folyamán is bármikor hozzáadhatja profiljához.

Partnercégünk fő tevékenysége gabonafélék, olajos magvak, takarmány alapanyagok és növényi olajok
kereskedelme, illetve növényolajgyártás. Több mint 20 éves jelenlétével és folyamatos fejlődésével meghatározó
szerepet tölt be a közép-európai régió gabonakereskedelmében.

Jelenleg Laboráns pozícióba keresünk 1 fő munkavállalót.

- Az alapanyagok, késztermékek, segédanyagok és végtermékek mintáinak előkészítése, analizálása, eredmények adminisztrálása,
- Gyorsminta vételek, laborvizsgálatok önálló elvégzése,
- Kapcsolódó adminisztráció elvégzése, minőségügyi bizonylatok, tanúsítványok kiadása,
- Napi átlagminta gyűjtése és mérése, minták rendszerezése a mintatárolóban.

Elvárások / Requirements

- Középfokú vegyipari képesítés (laboráns),
- Minimum 3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
- MS Office programok felhasználói szintű ismerete.

Munkavégzés helye: Foktő (Bács-Kiskun megye)
Amennyiben

Amit kínálunk / Offer

- Stabil megbízható vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
- Felelősségteljes munkakör
- Teljes munkaidős pozíció

Kapcsolattartó / Applications

Kérem amennyiben érdekli a lehetőség, kattintson a Jelentkezem gombra, a regisztráció csak pár percet vesz igénybe.

Kissné Szilágyi Katalin
katalin.szilagyi@randstad.hu