projektmérnök | miskolc

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
miskolc, borsod-abaúj-zemplén
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
25881 / 25869
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Projektmérnököt keresünk partnerünk részére:

Főbb feladatok:

Biztosítani a beruházási projekt megvalósítását, a tervezése szakasztól egészen a beindítás fázisáig

A beruházási terv elvárásai alapján layout megtervezése

A projekt napi szintű nyomonkövetése, folyamatos együttműködés a társosztályokkal, tekintettel a munkavédelmi, minőségbiztosítási és gyártmányfejlesztési területekkel

A szükséges külső és belső erőforrás biztosításának a megszervezése

Az alvállalkozói tevékenységek koordinációja és felügyelete

Munkabiztonsági terv készítése, oktatása és betartatása a folyamat során

Beérkezett ajánlatok, tervek, dokumentumok értékelése

 Projektcsapat koordinációja, határidők és költségtervek folyamatos nyomonkövetése és betartása

Elvárások / Requirements

 Erős műszaki ismeretek

1-3 év gyári környezetben szerzett szakmai tapasztalat

Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Határozottság, jó szervező készség

Önálló, precíz munkavégzés

SAP, AUTOCAD és MS Office alkalmazások ismerete

TPM és Six Sigma gyakorlati ismeretek

Kapcsolattartó / Information

bianka.marjan@randstad.hu