h&s expert | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Gyártás / termelés
referenciaszám
25905 / 26268
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Európa legnagyobb felvonógyártó és forgalmazó, illetve a világ első számú mozgólépcső és mozgójárda szállító multinacionális vállalata számára keresünk Munka- és Balesetvédelmi munkatárs kollégát.

-A vállalat munka-, környezet-, és tűzvédelemmel kapcsolatos tevékenységeinek koordinálása, végrehajtása a vállalatcsoport biztonsági politikájának, célkitűzésének és a mindenkori jogszabályoknak megfelelően

-A dolgozók részére a biztonságos és egészségre veszélytelen munkakörülmények kialakítása

-Szükséges védőeszközök biztosítása, tanácsadás nyújtása a kollégák részére

-Biztonsági kultúra működtetése és fejlesztése, biztonsági bejárások, szemlék megtartása

-Biztonsági megelőzési és intézkedési tervek kidolgozása és szakmai tanácsadás nyújtása

-Új belépők oktatása a belső munkavédelmi szabályokról és a munkavédelem fontosságáról, oktatási tematika kidolgozása

-Munkavédelmemmel kapcsolatos esetek kivizsgálása, elemzése, riportálása

-Biztonságtechnikai ülések megszervezése és levezetése, akciólépések kidolgozása és implementálása

-Vállalat képviselése a hatóságoknál, munkavédelmi felügyelőségnél, tűzoltóságnál, foglalkozás – egészségügy szolgálatnál

-A vállalatnál működő minőségbiztosítási rendszer működésének a nyomonkövetése, karbantartása és fejlesztése

Elvárások / Requirements

-Felsőfokú munkavédelmi végzettség

-3-5 éves szakmai tapasztalat

-Stabil angol nyelvtudás írásban és szóban is

-Minőségirányítási szakismeret

-Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

-Megoldásorientált, határozott attitűd

-Ad hoc jellegű ingázás vállalása Miskolc és Zalaegerszeg telephelyre vállalati pool car használatával

Előny:

-Gyártócégnél szerzett munkavédelmi és oktatói tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

-Versenyképes juttatási csomag

-Cafeteria

-Dinamikus nagyvállalat

-Multikulturális munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Information

klaudia.ruzsinszky@randstad.hu